Společný kurz první pomoci pro firmy

KURZ PRVNÍ POMOCI pro malé, nevýrobní společnosti

Abychom vyšli maximálně vstříc, také malým, nevýrobním společnostem, které nemají na školení ve své společnosti kapacitu nebo se jim tento kurz kvůli malému počtu zaměstnanců nevyplatí, připravily jsme v každém z níže uvedených měst pravidelné společné Kurz první pomoci pro firmy, kam mohou tyto společnosti vyslat své zástupce. Takto vyslaní zaměstnanci po absolvování dostanou certifikát, ale nikoliv celá společnost, jak je tomu při školení konkrétní společnosti v jejich prostorech, kde se dají bezpečnostní postupy prakticky ukázat a nacvičit. Kurz je samozřejmě veden Leteckými záchranáři.

Kurzy první pomoci pro rodiče a veřejnost, pravidelně provádíme v každém z krajských měst po celé ČR.

 

TERMÍNY KURZŮ NA ZAČÁTEK ROKU 2013 JSOU ZATÍM POUZE ORIENTAČNÍ. BUDOU UPŘESNĚNY PRVNÍ TÝDEN MĚSÍCE LEDNA 2013

Cenu kurzu je 500,-/bez DPH za osobu.

 

[gravityform id="4" name="Objednávka společného kurzu první pomoci pro firmy"]

Vaše rezervace nebude platná do doby, než bude celá částka za školení připsána na náš bankovní účet. Zálohová faktura a možnosti uhrazení jsou součástí informačního emailu, který Vám přijde po odeslání objednávkového formuláře. (viz. Obchodní podmínky) Toto opatření vzniklo na základě špatných zkušeností, kdy zákazníci, kteří na kurz bez omluvy nepřišli, blokovali termín dalším zákazníkům, kteří měli o kurz opravdový zájem.

Místa na kurzu první pomoci jsou omezena na maximální počet 15 účastníků, a to z důvodu zachování vysoké kvality kurzu. Děkujeme za pochopení.

Chcete-li více informací o našich kurzech, neváhejte a kontaktujte nás, obratem se Vám ozveme. 

Vaši Letečtí záchranáři