Objednávka na kurz první pomoci pro rodiče

Kurzy první pomoci jsou určené pro rodiče 

a jsou zaměřeny na problematiku záchrany dětí, která se v některých směrech odlišuje od první pomoci dospělým lidem. Pomoc dospělým lidem je v tomto školení zastoupena také, aby účastníci pochopili, celý princip systému fungování životních funkcí, principy působení úrazů na něj a samozřejmě, aby si prakticky vyzkoušeli záchranné techniky s co nejvěrněji nasimulovanými úrazy a situacemi, které v člověku vyvolají velmi silný stresový faktor. Praktickému nácviku je věnován téměř celý čas našeho kurzu tak, aby si absolvent odnesl co nejvíce vědomostí, ale také dovedností, a opravdu si dokázal poradit v těžkých chvílích, které jemu a jeho rodině dokáže život přichystat. Dokážeme Vás naučit co nejvíce, ale také že kromě vědomostí a praktických dovedností si z našeho kurzu první pomoci odnesete také spoustu hezkých zážitků, úsměvů a příjemný pocit.Kurz vedou samozřejmě naši profesionální instruktoři.

Každý účastník kurzu dostane Certifikát o jeho absolvování.

Kurzy první pomoci pro rodiče a veřejnost, pravidelně provádíme v každém z krajských měst po celé ČR.

Cenu kurzu je 980,-/s DPH za osobu.

[gravityform id="2" name="Objednávka kurzu první pomoci pro rodiče a veřejnost"]

Minimální počet účastníků, aby byl termín otevřen je 6 osob.

Místa na kurzu první pomoci jsou omezena na maximální počet 12 účastníků, a to z důvodu zachování vysoké kvality kurzu. Děkujeme za pochopení.

Vaše rezervace nebude platná do doby, než bude připsána na náš bankovní účet záloha ve výši 380 Kč. Instrukce k dokončení objednávky a možnosti uhrazení jsou součástí informačního emailu, který Vám přijde po odeslání objednávkového formuláře. (viz. Obchodní podmínky) Toto opatření vzniklo na základě špatných zkušeností, kdy zákazníci, kteří na kurz bez omluvy nepřišli, blokovali termín dalším zákazníkům, kteří měli o kurz opravdový zájem.

Chcete-li více informací o našich kurzech, neváhejte a kontaktujte nás, obratem se Vám ozveme. 

Vaši Letečtí záchranáři