Objednávka Kurzu první pomoci ve Vaší společnosti

Naše školení první pomoci pro Vaši společnost

Kurz v trvání tří až čtyř-hodin (!) obsahuje všechny náležitosti, vyplývající ze zákona č. 262/2006 Sb. (Zákoník práce) § 102 odst. 6. V celém školení je minimum teorie a téměř celý čas je věnován praktickému nácviku poskytnutí první pomoci a bezpečnostních postupů ve Vaší firmě, ve Vašich prostorách, s reálnou výbavou, kterou Vaši zaměstnanci budou v tu chvíli mít k dispozici např. při úrazu na Vašem stroji nebo technologii. Tímto druhem školení jsme zcela výjimeční, a s důrazem na praktickou stránku a také na konzultaci s představiteli firmy o bezpečnostních prvcích, které možná chybí, bude mít Vaše školení opravdu smysl a zaměstnanci budou připraveni zvládnout nešťastné situace mnohem snadněji a pevně doufáme, že i se zdárným koncem, ať už půjde o zranění jejich kolegy, požár nebo jinou mimořádnou událost.

Školení je vedeno samozřejmě profesionálem, který je leteckým záchranářem z povolání a má zdravotnické vzdělání a praxi v tomto oboru.

Každému ze zaměstnanců a také Vaší společnosti bude po skončení kurzu vystaven certifikát s platností dva roky o absolvování tohoto kurzu.

Tato předobjednávka je pro Vás NEZÁVAZNÁ!

Na jejím základě Vám zašleme cenovou kalkulaci a ostatní informace na jejíž základě, budete-li s nabídkou souhlasit, objednávku dokončíme.  (viz. Obchodní podmínky)

Cena kurzu od 5000,- /bez DPH/

[gravityform id="3" name="Objednávka Kurzu první pomoci ve Vaší společnosti"]

Kurz a trénink první pomoci pro Vaši společnost Vám rádi provedeme přímo ve Vaší společnosti a na každé Vaší provozovně. Školení může probíhat také o víkendu, bude-li to Vaše přání. Maximální počet posluchačů na jednoho instruktora je 15, a to z důvodu zachování vysoké kvality kurzu. Je-li více zaměstnanců, není problém, aby byli posluchači rozděleni do skupin, kdy každá je vedena jedním z instruktorů, anebo aby školení probíhalo ve více termínech, což je také řešení vhodné zejména pro směnné provozy.

Vaši letečtí záchranáři