O společnosti

Letečtí záchranáři s.r.o.

Společnost se zabývá poskytováním široké palety záchranářských kurzů ne nejvyšší úrovni. A to od kurzů první pomoci pro firmy  tak, aby splnily požadavek zákona č. 262/2006 Sb. (Zákoník práce) § 102 odst. 6, přes kurzy první pomoci pro rodiče, širokou veřejnostsložky IZS, až po speciální kurzy jak pro bezpečnostní složky České republiky, tak i pro nadšence, kteří mají rádi adrenalin a prostředí, kde lidský život je alfou i omegou. Také děláme osvětu v rámci škol a neziskových organizací. Chceme prostě, aby svět byl trošku bezpečnějším a hezčím místem k žití.

V naší společnosti působí pouze instruktoři, kteří pracují opravdu jako Letečtí záchranáři. Školeními a jednotlivými kurzy Vás budou provázet pouze lidé, kterým se záchrana lidského života stala smyslem jejich vlastního. Naši instruktoři jsou těmi, kteří se snesou z vrtulníku na dálnici při dopravní nehodě, do skal, jeskyní nebo na vodní hladinu, aby zachránili život člověku, pro kterého je mnohdy naděje už jen to poslední, co mu zbývá. U většiny zásahů se musí letečtí záchranáři spolehnout pouze sami na sebe, na své zkušenosti, vzdělání a výcvik. Než dorazí další pomoc, jsou naši lidé mnohdy ti jediní, kteří tvoří hranici mezi životem a smrtí.

Každý z instruktorů, který se zabývá první pomocí, má navíc vzdělání v tomto oboru minimálně z Vyšší odborné školy zdravotnické a dlouhou praxi na výjezdu záchranné služby. Někteří z našich instruktorů také již dosáhli významných ocenění jako je například medaile za statečnost.

Děkujeme za čas, který věnujete prezentaci naší společnosti a věříme, že si vyberete i z naší široké nabídky kurzů, abyste obstáli i před těmi nejtěžšími chvílemi, které Vám život přichystá.

Vaši Letečtí záchranáři