Kurz první pomoci pro školy a neziskovky

Kurzy a tréninky první pomoci pro školy, zejména základní školy, první dva ročníky středních škol a pro neziskové organizace.

Kurzy první pomoci pro školy a neziskové organizace jsou velmi důležité v rámci osvěty společnosti a formování trochu bezpečnějšího okolí každého z nás, a takto to vnímáme i my. 

Tyto specifické kurzy a ukázky poskytování první pomoci pomáhají odhalit dětem a dospívající mládeži situace, do kterých se i oni mohou dostat a ukazují jim, jak v rámci svých, ještě vzhledem k nízkému věku, vcelku omezených možností, mohou reagovat na závažné situace, kdy je ohrožen život a zdraví.

Kurzy jsou organizovány přímo námi po domluvě s danou školou nebo neziskovou organizací. Tyto kurzy jsou většinou neplacené a jsou součástí naší filozofie, podle které chceme, aby bylo na světě trochu bezpečněji a lidé nemuseli trpět ztrátou milované osoby kvůli své neznalosti. Tyto semináře pro děti zaměřené na první pomoc využíváme také k pozvání rodičů na naše Kurzy první pomoci pro rodiče.

Tato aktivita je čistě dobrovolnou činností naší společnosti a není tedy komerční.

Pokud se chcete o této činnosti dozvědět víc nebo zjistit, jestli se tento kurz nebo chcete-li seminář, může konat i ve Vámi spravované organizaci, ozvěte se nám.

Vaši Letečtí záchranáři