Kurzy pro Sbory dobrovolných hasičů

Kurzy jsou určeny pro jednotky Sborů dobrovolných hasičů.

Naše kurzy vychází z našich obsáhlých zkušeností, co se týče hasičské práce, jelikož i my jsme hasiči z povolání.

Na jednotky SDH jsou kladeny čím dál větší nároky a i když mají některé z jednotek mnohdy i lepší vybavení, nežli jednotky profesionální, výcvik a dovednosti v oblasti záchrany osob bohužel na takovéto úrovni nejsou a často se bohužel na tento fakt, který může samotným dobrovolným hasičům, ale i občanům, kterým pomoc poskytují, zachránit vlastní život, zapomíná.

Naše jednotlivé kurzy jsou sestaveny tak, aby postupným absolvováním dokázali členové sboru dobrovolných hasičů poskytnout první pomoc na velmi profesionální úrovni a měli k těmto úkonům ve své výbavě odpovídající vybavení, aby dokázali zachránit sebe nebo lidi, kterým vyjeli pomáhat, z velmi špatně dostupných míst, aniž by museli ztrácet mnohdy drahocenné minuty a aby se vždy členové SDH vrátili domů ke svým rodinám živí a zdraví.

Součástí kurzu je také konzultace o technickém vybavení jednotky a případná doporučení i celá řešení, která by mohla velmi zefektivnit práci členů SDH a především ochránit Ty, kteří pomáhají druhým.

TYTO KURZY JSOU ZCELA SPECIFICKÉ A OJEDINĚLÉ, JAK SVÝM ZAMĚŘENÍM, OBSÁHLOSTÍ, TAK PŘEDEVŠÍM SVOU KVALITOU!

 DOVOLÍME SI TVRDIT, ŽE V ČR NEJSOU DOSTUPNÉ JINÉ PODOBNÉ KURZY A UŽ VŮBEC NE TAKOVÉ, KTERÉ BY DOSAHOVALY KVALIT NAŠICH KURZŮ A INSTRUKTORŮ.

Kurzy pro sbory dobrovolných hasičů:

-     Kurz první a neodkladné pomoci

Kompletní kurz první pomoci a trénink naučených technik tak, aby byli členové sboru dobrovolných hasičů schopni v reálných situacích poskytnout velmi účinnou a efektivní pomoc při zraněních, která mohou při jejich činnosti nastat. Jedná se o víkendový kurz. Místo kurzu může zřídit objednavatel nebo ho zařídíme my, bude-li to Vaše přání. Bude-li uchazeč úspěšný a splní-li všechny náležitosti, bude mu poté vystaven certifikát o absolvování tohoto kurzu.

-     Individuální kurzy, pro skupiny se zvláštními požadovanými specifiky dle domluvy.

Bude-li mít jakákoliv jednotka SDH přání na zorganizování individuálního výcviku zaměřeného na jinou záchranářskou problematiku, věřte, že i s tímto Vám rádi pomůžeme, a to samozřejmě na té nejvyšší úrovni. Například, budete-li mít přání Kurzu zaměřeného na dopravní nehody, není problém realizovat tento Kurz se vším všudy, tzn. s teoretickou a hlavně s praktickou přípravou Vašich členů na kompletní zvládnutí záchrany osob při dopravní nehodě.  Kurz by byl samozřejmě veden specialisty na vyprošťování osob z havarovaných vozidel, kteří mimo to, že tuto práci opravdu dělají, tak to samé učí i nové hasiče, kteří ke sboru nastoupili.

Máte-li zájem o více informací nebo realizaci kurzů kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme.

Věříme, že Vám vyjdeme maximálně vstříc k Vaší plné spokojenosti.

Kontakt bude ověřován, abychom měli jistotu, že komunikujeme opravdu se členem Sboru dobrovolných hasičů. Děkujeme za pochopení.

Vaši Letečtí záchranáři