Kurz pro Městskou policii

Kurz pro městskou policii, je sestaven přímo pro potřeby této složky IZS.

Jedná se o vícedenní Kurz pro Městskou policii, který plně reflektuje dnešní povinnosti a nároky, které jsou na městskou policii kladeny.

Kurz je zaměřen na poskytnutí první a neodkladné pomoci občanům, ale také samotným policistům, které mohou během výkonu služby postihnout specifická zranění, jako například střelná nebo řezná zranění. Dále je součástí kurzu problematika činnosti městské policie při mimořádných událostech a problematika používání lanové techniky.

V kurzu jsou využívány prostředky, které samotná městská policie již používá, aby vše probíhalo s reálným vybavením (např. dostupné lékárničky apod.), které již mají policisté k dispozici. Na kurzu se bude dané vybavení diskutovat a bude-li třeba, bude doporučena výměna, doplnění nebo zakoupení nových prostředků, aby byla činnost a hlavně pomoc od městských policistů efektivnější a účinnější.

Máte-li zájem o více informací nebo realizaci kurzu kontaktujte nás telefonicky nebo emailem a my se Vám obratem ozveme. Věříme, že Vám vyjdeme maximálně vstříc k Vaší plné spokojenosti.

Tento kurz je určen výhradně pro profesionály z městské policie, nikoliv pro civilisty. Kontakt bude ověřován, abychom měli jistotu, že komunikujeme opravdu se členy městské policie. Děkujeme za pochopení.

Vaši Letečtí záchranáři